25 hodnotení

Psia búda drevená zateplená PREMIUM veľkosť XXL so závesom

Moderná psia búda zateplená so závesom.

Skladom
Kód: 1017
Značka: Danuty
€580 –32 % €395
Kategória: Psie búdy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg
psia buda premium XXL
Akcia Novinka Tip SKLADOM
€580 –32 %

MODERNÁ, IZOLOVANÁ KONŠTRUKCIA PRE VEĽKÉHO PSA - PRÉMIOVÁ VERZIA

Psia búda PREMIUM , ktorú uvádzame, je ideálnym miestom pre veľké psy. Ideálne pre nemecké ovčiaky, labradory a štvorčatá väčších plemien, akoaj Bernardin. Nič to nemení na skutočnosti, že v inovatívnej zateplenej psej búde sa ocitnú aj menší psi, ktorí tak budú mať viac priestoru.

Steny psej búdy sú vyrobené z preglejky z tvrdého dreva s označením prvej triedy (hrúbka 9 mm). Každý z nich je izolovaný 2 cm hrubým polystyrénom a potom pokrytý doskou HDF (3 mm). Prednú a dve strany zdobia hobľované bukové lamely s prierezom 3,7 cm x 2,2 cm, takže konečná hrúbka je až 5,4 cm.

Na výrobu podlahy bol použitý OSB odolný voči vlhkosti. Okrem toho boli k podlahe pripevnené bukové bloky, aby chovateľská stanica nemala priamy kontakt so zemou. V prípade strechy bol potiahnutý strešnou plsťou. Ako bezplatnú možnosť poskytujeme záves, ktorý udržuje teplo vo vnútri. 

* psia búda sa dodáva po častiach na vlastnú montáž, ktorá trvá iba 5-10 minút. Búda je natretá tmavou grafitovou impregnáciou. Odporúčame, aby ste celok dodatočne chránili bezfarebným lakom. Montážna sada obsahuje hotové steny, podlahu, strechu, záves, niekoľko skrutiek a pokyny.