Doprava

Kladiem dôraz na kvalitu dopravy!

Jedným z najdôležitejších problémov pri dodávke našich produktov zákazníkovi je správne plánovanie a logistika. Aby každý kus nábytku dorazil bezpečne, je potrebné ho zabaliť a použiť správne dopravné prostriedky. Každý z našich zákazníkov môže pri objednávaní produktu v našom obchode využiť možnosť profesionálnej prepravy alebo si objednaný tovar vyzdvihnúť osobne z nášho skladu.

Doprava spoločnosťou Danuty transport

Dodávame veľké produkty, ako aj veľkoobchodné objednávky s firemnou dopravou priamo z nášho skladu k zákazníkom. Táto forma dodávky vylučuje množstvo prekládok, ktoré sú potrebné pre zásielky kuriérom, a predovšetkým zaručuje bezpečnosť. Vieme, ako zaobchádzať s tovarom, takže organizujeme trasy aj do najvzdialenejších kútov Slovenska, aby bolo možné objednávky bezpečne a v čo najkratšom čase doručiť. Dodávky s prepravou Danuty transport zaručujú, že vo všetkých fázach prepravy je objednaný tovar v rukách špecialistov, ktorí ho poznajú a vedia, ako s ním manipulovať.

 

Dodávka profesionálnou spoločnosťou špecializujúcou sa na prepravu nábytku

Preprava nábytku si vyžaduje znalosti, skúsenosti a bezpečnosť špecialistov. Výrobky, ktoré ponúka náš obchod, sú väčšinou skrine, postele, komody a príborníky, ako aj mnoho iného nábytku, ktorý po zabalení predstavuje ťažké a veľké balenia. Dobre vieme, aká dôležitá je bezpečnosť našich výrobkov, a preto spolupracujeme iba so spoločnosťami špecializujúcimi sa na prepravu nábytku, ktoré vedia, ako s nimi zaobchádzať. Na základe tohto princípu vyberáme iba spoločnosti, ktoré môžu garantovať prepravné služby na veľmi vysokej úrovni a tiež ponúkajú širokú škálu doplnkových služieb vo forme privádzania alebo montáže nábytku.

 

Doručenie kuriérom

Objednávky sa zasielajú prostredníctvom kuriérskych spoločností. Zásielky sú dodávané po celej krajine, od pondelka do piatka, okolo 8,00 - 17,00 hod. Čas dodania domácej zásielky od odoslania po dodávku je približne 24 - 48 hodín. V deň odoslania informujeme zákazníka o tejto skutočnosti a uvedieme číslo nákladného listu a kontaktujte kuriérsku spoločnosť.

 

Osobné vyzdvihnutie

Každý z našich klientov má tiež možnosť osobného odberu z nášho skladu v sídle spoločnosti. Vyžaduje si to však predchádzajúce dohody s logistickým oddelením, aby bola objednávka riadne pripravená na vyzdvihnutie.

Cena dopravy je podľa hmotnosti objednaných produktov, ktorá sa Vám vypočíta priamo v košíku nákupu.